Critical Ops v0.9.1.f133 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 890 ratings )
Price: $0
Download

Critical Ops v0.9.1.f133 NİŞAN ALMA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum mobil aksiyon, macera ve FPS oyunlarını seven hocalarımın yakından takip ettiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde karşınıza çıkan tüm düşmanları etkisiz hale getirmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Critical Ops içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani otomatik aim yani nişan alma hileli, harita üzerinde tüm rakipleri görebilme hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, haritalarda üstünlüğünüzü sağlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, dünyanın dört bir yanından rakipler, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Critical Ops v0.9.1.f133 sürümünde klan sistemi, 21 yeni silah tasarımı, harita düzenlemeleri yapılmış olup, onlarca hata giderilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Critical Ops Play Store’da 820.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Critical Ops 0.9.1.f133 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Critical Ops 0.9.1.f133 mermi hile apk : şarjör seri olarak değişse de ateş etmek için normal süreyi beklemeniz gerekiyor, yani hile pasif durumdadır.

Critical Ops 0.9.1.f133 nişan alma hile apk : oyun içinde rakibe ateş ettiğini zaman otomatik hedefleme etkinleşir.

Critical Ops 0.9.1.f133 harita hile apk : oyun içindeki harita üzerinde tüm düşmanları görebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, critical ops 0.9.1.f133 aim hack, critical ops 0.9.1.f133 ammo hack, critical ops 0.9.1.f133 android hile, critical ops 0.9.1.f133 hack apk, critical ops 0.9.1.f133 hile apk, critical ops 0.9.1.f133 map hack, critical ops 0.9.1.f133 mermi hile, critical ops 0.9.1.f133 mod apk, critical ops 0.9.1.f133 nişan alma hile, critical ops aim hack, critical ops ammo hack, critical ops android hack, critical ops android hile, critical ops android mod, critical ops apk indir, critical ops hack, critical ops hack apk, critical ops hile apk, critical ops hile apk indir, critical ops map hack, critical ops mermi hile, critical ops mermi hile apk, critical ops mod apk, critical ops sınırsız mermi,


Download Critical Ops v0.9.1.f133 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like