Crossy Road v1.2.1 MOD APK – PARA / KARAKTER HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 52 views
( 61 ratings )
Price: $0
Download

Crossy Road v1.2.1 MOD APK – PARA / KARAKTER HİLELİ

Crossy Road v1.2.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Yodo1 Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Sürekli olarak yapılan güncellemeler ile kullanabileceğiniz karakter sayısı fazlasıyla arttırılmış üstelik dünya yıldızlarından birisi olan PSY’da karakterler arasındadır. Crossy Road içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve tüm karakterler kullanıma açık şekilde sunmak istiyorum bu sayede oyunun keyfini sonunu kadar çıkarabilir dilediğiniz karakteri oynayabilirsiniz. Amacınız kontroller ettiğiniz karakteri trafiğin yoğun olduğu bölgelerden dikkatlice geçirerek en uzun mesafeyi yapmaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Ücretli olan PSY karakteri de kullanıma açıktır. Crossy Road Play Store’da 2.370.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Crossy Road v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crossy Road 1.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Crossy Road 1.2.1 karakter hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm karakterler kullanıma hazırdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyuncrossy road 1.2.1 altın hile apk, crossy road 1.2.1 full apk, crossy road 1.2.1 hack apk, crossy road 1.2.1 hile android, crossy road 1.2.1 hile apk, crossy road 1.2.1 karakter hile, crossy road 1.2.1 mod apk, crossy road 1.2.1 mod apk indir, crossy road 1.2.1 psy hack, crossy road android hile, crossy road hack apk, crossy road hile apk, crossy road karakter hile, crossy road mod apk, crossy road para hile apk, crossy road psy hack


Download Crossy Road v1.2.1 MOD APK – PARA / KARAKTER HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like