Crossy Road v1.3.8 MOD APK – PARA / KARAKTER HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 526 ratings )
Price: $0
Download

Crossy Road v1.3.8 MOD APK – PARA / KARAKTER HİLELİ

Crossy Road v1.3.8 PARA HİLELİ APK, parmak hızınıza ve görme yeteneğinize güveniyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Yodo1 Games stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik bakımından oldukça başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile yoğun bir şekilde akan trafiğin içinde ilerleyip arabaların altında kalmadan en uzun mesafeyi gitmektir. Crossy Road içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve tüm karakterler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz karakteri seçip bitmek bilmeyen yollara düşebilirsiniz… Her güncel sürümünde olduğu gibi Crossy Road v1.3.8’de yeni karakterler eklenmiştir. Crossy Road Play Store’da 3.290.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Crossy Road v1.3.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crossy Road 1.3.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Crossy Road 1.3.8 karakter hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm karakterler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 78 Yorum Android Oyunandroid oyun, android oyun indir, crossy road 1.3.8 android hile, crossy road 1.3.8 apk, crossy road 1.3.8 apk hack, crossy road 1.3.8 apk hile, crossy road 1.3.8 apk mod, crossy road 1.3.8 character hack, crossy road 1.3.8 hack, crossy road 1.3.8 hack apk, crossy road 1.3.8 hile, crossy road 1.3.8 hile apk, crossy road 1.3.8 hile indir, crossy road 1.3.8 mod apk, crossy road 1.3.8 mod apk download, crossy road 1.3.8 money hack, crossy road 1.3.8 para hile indir, crossy road altın hile, crossy road android hile, crossy road android mod, crossy road apk hile, crossy road hack, crossy road hack apk, crossy road hile apk, crossy road hile indir, crossy road karakter hile, crossy road mod apk, crossy road para hile


Download Crossy Road v1.3.8 MOD APK – PARA / KARAKTER HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like