Crowd City v1.7.4 MOD APK – KARAKTER HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 884 ratings )
Price: $0
Download

Crowd City v1.7.4 MOD APK – KARAKTER HİLELİ

Crowd City v1.7.4 KARAKTER HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız ve io oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını VOODOO stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde adamlarınızı toplamak ve rakiplerinize karşı mücadele etmektir. Crowd City içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm karakterlerin kilidi açık hileli, reklamsız oynama özelliği aktif şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini daha fazla çıkarabilir, rakiplerinize karşı görünüm olarak üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen bir kovalamaca, yüzlerce adama ulaşan ekibiniz, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Crowd City v1.7.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Crowd City Play Store’da 1.300.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Crowd City v1.7.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crowd City 1.7.4 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

Crowd City 1.7.4 yetenek hile apk : oyun içindeki yeteneklerinizin seviyesi en üst seviyededir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, crowd city 1.7.4 apk, crowd city 1.7.4 apk hile, crowd city 1.7.4 hack apk, crowd city 1.7.4 hile apk, crowd city 1.7.4 karakter hile, crowd city 1.7.4 mod apk, crowd city 1.7.4 premium apk, crowd city android, crowd city android apk, crowd city android hile, crowd city apk, crowd city apk hile, crowd city apk mod, crowd city hack, crowd city hack apk, crowd city hile apk, crowd city karakter hile, crowd city mod apk


Download Crowd City v1.7.4 MOD APK – KARAKTER HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like