CSR Racing v2.7.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 213 ratings )
Price: $0
Download

CSR Racing v2.7.3 MOD APK – PARA HİLELİ

CSR Racing v2.7.3 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum mobil platformun sevilen araba yarış oyunlarından birisi olan yapımcılığını NaturalMotionGames stüdyosunun üstlendiği bağımlılık yapıcı bir oyundur. CSR Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. CSR Racing oynanış tarzıyla Drag Racing oyununa benzemektedir tek yapmanız gereken kalkışı ayarlayıp vites yükseltmektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Ferrari, McLaren, Bugatti, Aston Martin, Hennessey ve Koenigsegg gibi dünyaca ünlü markaların yarış arabaları sizleri bekliyor. CSR Racing Play Store’da 1.740.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

CSR Racing v2.7.3 OBB dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.csrracing” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CSR Racing v2.7.3 DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.csrracing” ve android/data klasörüne atalım.

CSR Racing v2.7.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CSR Racing v2.7.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CSR Racing v2.7.3 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunu hileli olarak oynayabilmek için kurulumu birebir uygulamanız gerekmektedir. SD DATA ve OBB dosyalarını kullanmak zorundasınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyuncsr racing 2.7.3 altın hile apk, csr racing 2.7.3 android mod apk, csr racing 2.7.3 hack apk, csr racing 2.7.3 hile apk, csr racing 2.7.3 mod apk, csr racing 2.7.3 para hile apk, csr racing altın hile apk, csr racing android hile, csr racing android hile apk, csr racing hack, csr racing hack apk, csr racing hack apk indir, csr racing hile apk, csr racing hileli apk indir, csr racing mod apk, csr racing mod apk indir, csr racing para hile apk


Download CSR Racing v2.7.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like