CSR Racing v2.9.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 117 ratings )
Price: $0
Download

CSR Racing v2.9.0 MOD APK – PARA HİLELİ

CSR Racing v2.9.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme konulu oyunları seviyorsanız yapımcılığını NaturalMotionGames stüdyosunun üstlendiği hız, aksiyon ve tutkuyu bir arada oyunumuzu kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız sahip olduğunuz arabayı kontrol ederek tam zamanında kalkış sağlamak ve vitesi yükseltmektir ardından birincilik gelir zaten… Oynanış olarak Drag Racing oyununa çok benzemektedir. CSR Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm arabalara sahip olabilir dilediğiniz gibi geliştirme yapabilirsiniz. 85’den fazla lisanslı araba, onlarca zorlu düşman ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. CSR Racing Play Store’da 1.810.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

CSR Racing v2.9.0 OBB dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.csrracing” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CSR Racing v2.9.0 DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.csrracing” ve android/data klasörüne atalım.

CSR Racing v2.9.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CSR Racing v2.9.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CSR Racing v2.9.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA ve OBB dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz ve hile çalışmaz.

NOT : oyuna ilk girişte Restore Saved Game kısmı gelirse Continue ardından Yes deyin. Aksi halde oyun hileli olmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

11 Temmuz 2015 315 Yorum Android Oyuncsr racing 2.9.0 altın hile apk, csr racing 2.9.0 altın hile indir, csr racing 2.9.0 android hack, csr racing 2.9.0 android hile, csr racing 2.9.0 android mod, csr racing 2.9.0 apk hile indir, csr racing 2.9.0 hack apk, csr racing 2.9.0 hack apk indir, csr racing 2.9.0 hile apk, csr racing 2.9.0 mod apk, csr racing 2.9.0 para hile apk, csr racing altın hile apk, csr racing android hile, csr racing android hile apk, csr racing android hile indir, csr racing android mod, csr racing hack apk, csr racing hile apk, csr racing para hile apk73,018


Download CSR Racing v2.9.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like