Cultist Simulator v2.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 67 ratings )
Price: $0
Download

Cultist Simulator v2.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Cultist Simulator v2.1 FULL APK, strateji ve kart oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Playdigious stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz mistik evren içinde kartları en iyi şekilde kullanarak kendinize ait tarikatı kurmak, yönetmek ve dünyaya hükmetmeye çalışmaktır. Sahip olduğunuz özel güçler, toplamanız gereken objeler, yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Tecrübe puanlarınızı toplayın, yeteneklerinizi geliştirin ve hakimiyetinizi kurun. Oyunu sıkıntı yaşamadan oynayabilmek için orta düzeyde İngilizce bilmeniz gerekiyor aksi halde pek bir şey anlamazsınız. Grafikleri 2D, 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Cultist Simulator Play Store’da 12.99TL’dir.

 

Kurulumu

Cultist Simulator v2.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.playdigious.cultist” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Cultist Simulator v2.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Kart Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, cultist simulator 2.1 android, cultist simulator 2.1 android indir, cultist simulator 2.1 apk, cultist simulator 2.1 apk download, cultist simulator 2.1 apk indir, cultist simulator 2.1 full apk, cultist simulator android, cultist simulator apk, cultist simulator apk download, cultist simulator apk indir, cultist simulator full apk, cultist simulator mobile, cultist simulator mobile game, cultist simulator telefon, cultist simulator telefon için


Download Cultist Simulator v2.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like