Cut the Rope Magic v1.0.0 MOD APK – KRİSTAL HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 103 ratings )
Price: $0
Download

Cut the Rope Magic v1.0.0 MOD APK – KRİSTAL HİLELİ

Cut the Rope Magic v1.0.0 ELMAS HİLELİ APK, mobil cihazlar için klasikleşmiş bir oyun olan yapımcılığını ZeptoLab stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından oldukça başarılı bulduğum mükemmel bir seridir Cut the Rope. Uzun zamandır güncelleme yapılmıyordu ancak kısa bir süre önce yeni oyunu olan Cut the Rope: Magic ile karşımıza çıktı amacınız her zamanki gibi aynıdır iplerle bağlı olan şekeri yeşil yaratığımız olan Om Nom ulaştırmaktır. Cut the Rope Magic içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız kristal hileli olarak bu sayede zorlandığımız bölümleri rahatlıkla bitirebilir Om Nom’un karnını doyurabilirsiniz. 100’den fazla bölüm, çözülmeyi beklen onlarca karmaşık bulmaca ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Cut the Rope Magic Play Store’da 9.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Cut the Rope Magic v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cut the Rope Magic 1.0.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmasınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Aralık 2015 182 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, cut the rope hile, cut the rope magic 1.0.0 android hack, cut the rope magic 1.0.0 android hile, cut the rope magic 1.0.0 android mod, cut the rope magic 1.0.0 hack apk, cut the rope magic 1.0.0 hile apk, cut the rope magic 1.0.0 hile indir, cut the rope magic 1.0.0 kristal hile apk, cut the rope magic 1.0.0 mod apk, cut the rope magic 1.0.0 mod apk download, cut the rope magic 1.0.0 para hile indir, cut the rope magic 1.0.0 sınırsız kristal, cut the rope magic apk hack, cut the rope magic apk hile, cut the rope magic apk mod, cut the rope magic hack, cut the rope magic hack apk, cut the rope magic hack apk download, cut the rope magic hack indir, cut the rope magic hile apk, cut the rope magic hile indir, cut the rope magic kristal hile indir, cut the rope magic mod apk, cut the rope magic mod apk download, cut the rope magic para hile


Download Cut the Rope Magic v1.0.0 MOD APK – KRİSTAL HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like