Dan The Man v1.5.03 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 946 ratings )
Price: $0
Download

Dan The Man v1.5.03 MOD APK – PARA HİLELİ

Dan The Man v1.5.03 PARA HİLELİ APK, platform ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Halfbrick firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz piksel evren içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, arkadaşlarınıza yardım etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Dan The Man içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, premium yani vip hileli, tüm karakterler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, istediğiniz gibi geliştirmeleri yapabilirsiniz. Özel vuruşlar, onlarca bölüm, kostümler ve dahası sizleri bekliyor. Dan The Man v1.5.03 sürümünde yeni eşyalar sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dan The Man Play Store’da 850.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

Dan The Man v1.5.03 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dan The Man 1.5.03 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dan The Man 1.5.03 premium hile apk : oyuna premium yani vip olarak başlarsınız.

Dan The Man 1.5.03 karakter hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan karakterler-kostümler-bölümler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Download Dan The Man v1.5.03 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like