Dandara v1.4.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 847 ratings )
Price: $0
Download

Dandara v1.4.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Dandara v1.4.6 PARA HİLELİ APK, macera, keşif ve platform türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Raw Fury stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz gizemli dünya içinde ilerlemek, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve karanlığı yenmektir. Dandara içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi rahatça geliştirebilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tuzaklar, aşılması zor engeller, kafa yoran bölümler ve dahası sizleri bekliyor. Dandara v1.4.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapmıştır. Dandara: Trials of Fear Edition Play Store’da 36.99TL’dir.

Kurulumu

Dandara v1.4.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dandara 1.4.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza (tuz) bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dandara 1.4.6 android hile, dandara 1.4.6 android indir, dandara 1.4.6 apk, dandara 1.4.6 apk hile, dandara 1.4.6 apk mod, dandara 1.4.6 full apk, dandara 1.4.6 hack apk, dandara 1.4.6 hile apk, dandara 1.4.6 mobile game, dandara 1.4.6 mod apk, dandara 1.4.6 money hack, dandara 1.4.6 para hile, dandara android, dandara apk, dandara full apk, dandara mobil, dandara mobile, dandara mod apk, dandara para hile, dandara salt hack, dandara telefon için


Download Dandara v1.4.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like