Danger Close Online FPS v2.1.6 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 767 ratings )
Price: $0
Download

Danger Close Online FPS v2.1.6 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Danger Close Online FPS v2.1.6 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve kıyasıya silahlı çatışma türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Fourpointfive Interactive firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan başarılı bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde rakiplerinizle kıyasıya mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Danger Close – Online FPS içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinizi kolayca etkisiz hale getirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı modellerde silahlar, bitmek bilmeyen çatışmalar ve dahası sizleri bekliyor. Danger Close Online FPS v2.1.6 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Danger Close Online FPS Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Danger Close Online FPS v2.1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Danger Close Online FPS 2.1.6 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, danger close online fps 2.1.6 ammo hack, danger close online fps 2.1.6 android hile, danger close online fps 2.1.6 apk hile, danger close online fps 2.1.6 apk mod, danger close online fps 2.1.6 bullet hack, danger close online fps 2.1.6 hack apk, danger close online fps 2.1.6 hile apk, danger close online fps 2.1.6 mermi hile, danger close online fps 2.1.6 mod apk, danger close online fps ammo hack, danger close online fps apk hile, danger close online fps apk mod, danger close online fps bullet hack, danger close online fps hack apk, danger close online fps hile, danger close online fps hile apk, danger close online fps mermi hile, danger close online fps mod apk


Download Danger Close Online FPS v2.1.6 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like