Dark Days Zombie Survival v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 847 ratings )
Price: $0
Download

Dark Days Zombie Survival v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Dark Days Zombie Survival v1.2.4 PARA HİLELİ APK, aksiyon, hayatta ve zombilere karşı mücadele oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Azur Interactive Games Limited stüdosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde zombilere karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kendi yaşam alanınızı kurmaktır. Dark Days Zombie Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silah ve ekipmanları satın alıp zombilere karşı daima üstün olabilirsiniz. Dark Days Zombie Survival v1.2.4 sürümünde yeni bölgeler, zombiler ve eşyalar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dark Days Zombie Survival Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Dark Days Zombie Survival v1.2.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dark Days Zombie Survival 1.2.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dark days zombie survival 1.2.4 altın hile, dark days zombie survival 1.2.4 apk hile, dark days zombie survival 1.2.4 hack apk, dark days zombie survival 1.2.4 hile apk, dark days zombie survival 1.2.4 mod apk, dark days zombie survival altın hile, dark days zombie survival apk, dark days zombie survival apk hile, dark days zombie survival hack apk, dark days zombie survival hile apk, dark days zombie survival mod apk, dark days zombie survival money hack, dark days zombie survival para hile


Download Dark Days Zombie Survival v1.2.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like