Dark Days Zombie Survival v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 895 ratings )
Price: $0
Download

Dark Days Zombie Survival v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Dark Days Zombie Survival v1.4.0 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Azur Interactive Games Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kaos ortamı içinde zombilere karşı mücadele etmek ve kendi bölgenizi inşa etmektir. Dark Days Zombie Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silah ve ekipmanları satın alıp zombilere karşı daima üstün olabilirsiniz. Yapılması gereken onlarca görev, keşfedilecek bölgeler, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Dark Days Zombie Survival v1.4.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dark Days Zombie Survival Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU

Dark Days Zombie Survival v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dark Days Zombie Survival 1.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dark days zombie survival 1.4.0 altın hile, dark days zombie survival 1.4.0 apk hile, dark days zombie survival 1.4.0 hack apk, dark days zombie survival 1.4.0 hile apk, dark days zombie survival 1.4.0 mod apk, dark days zombie survival altın hile, dark days zombie survival apk, dark days zombie survival apk hile, dark days zombie survival hack apk, dark days zombie survival hile apk, dark days zombie survival mod apk, dark days zombie survival money hack, dark days zombie survival para hile


Download Dark Days Zombie Survival v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like