Dark Raider v0.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 918 ratings )
Price: $0
Download

Dark Raider v0.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Dark Raider v0.9 PARA HİLELİ APK, aksiyon, piksel ve zindanda ilerleme türü oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Triniti Interactive Studios Limited firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan yaratık yok etmek ve bölüm sonu patronlarını yenmektir. Dark Raider içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kahramanınızı hızlıca geliştirebilirsiniz. Tehlikeli patron yaratıklar, özel yetenekleriniz, karmaşık zindanlar ve dahası sizleri bekliyor. Dark Raider v0.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Dark Raider Play Store’da ön kayıt aşamasındadır.

Kurulumu

Dark Raider v0.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dark Raider 0.9 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Dark Raider 0.9 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dark raider 0.9 apk hile, dark raider 0.9 hack apk, dark raider 0.9 hile apk, dark raider 0.9 mod apk, dark raider 0.9 para hile, dark raider altın hile, dark raider android, dark raider apk hile, dark raider elmas hile, dark raider hack apk, dark raider hile apk, dark raider mobile, dark raider mod apk, dark raider para hile


Download Dark Raider v0.9 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like