Dark Riddle v4.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 406 ratings )
Price: $0
Download

Dark Riddle v4.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Dark Riddle v4.4.1 PARA HİLELİ APK, kaçış, macera ve bulmaca türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Nika Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çocuk karakteri ile komşunuzun evine gizlice girmek, etrafı karıştırmak ve sakladıklarını bulmaktır. Dark Riddle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum sayede özel yetenekleri satın alabilir, düşmanınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya, zor bulmacalar, peşinizden ayrılmayan komşunuz ve dahası sizleri bekliyor. Dark Riddle v4.4.1 sürümünde yılbaşı oyun modu ve yeni kostümler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dark Riddle Play Store’da 90.000’den fazla indirilmiştir.

 

 

UYARI : Android 6.0 ve üstü cihazlarda APK dosyasını indirip kurun, oyun açmadan önce ayarlar -> uygulamalar kısmından oyunu bulup depolama / dosyalara erişim izni verin ve oyuna açın. Aksi halde karakter kostümleri açılmaz, sadece para hileli olur.

Kurulumu

Dark Riddle v4.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dark Riddle 4.4.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dark Riddle 4.4.1 kostüm hile apk : oyun içinde düşmanınıza ait kostümlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dark riddle 4.4.1 altın hile, dark riddle 4.4.1 hack apk, dark riddle 4.4.1 hile apk, dark riddle 4.4.1 mod apk, dark riddle 4.4.1 para hile, dark riddle altın hile, dark riddle android, dark riddle apk hile, dark riddle elma hile, dark riddle elmas hile, dark riddle hack, dark riddle hack apk, dark riddle hile apk, dark riddle mod apk, dark riddle para hile


Download Dark Riddle v4.4.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like