Dark Zone v1.311 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 805 ratings )
Price: $0
Download

Dark Zone v1.311 FULL APK – TAM SÜRÜM

Dark Zone v1.311 FULL APK, aksiyon, macera ve hayatta kalma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Evo Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilinen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile mahsur kaldığınız karanlık – ürkütücü ortamda yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kurtulmaya çalışmaktır. Farklı silahlar, saldırgan yaratıklar, kaos ortamı ve dahası sizleri bekliyor. Dark Zone v1.311 sürümünde silah ateş sistemi için geliştirmelere yer verilmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. 1986 Çernobil patlamasından sonra bölgeye girip araştırma yapmak, garip olaylarla mücadele etmek parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dark Zone Play Store’da 7.89TL’dir.

Kurulumu

Dark Zone v1.311 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dark zone 1.311 apk, dark zone 1.311 apk indir, dark zone 1.311 full apk, dark zone android, dark zone apk, dark zone apk indir, dark zone full apk, dark zone mobile game, dark zone telefon için


Download Dark Zone v1.311 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like