Darkness Reborn v1.2.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 951 ratings )
Price: $0
Download

Darkness Reborn v1.2.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Darkness Reborn v1.2.5 MEGA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum macera, aksiyon ve RPG tarzlarını fazlasıyla barındıran mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz savaşçı karakteri ile bulunduğunuz bölümdeki tüm yaratıkları öldürerek bir sonraki bölüme geçmektir. Darkness Reborn içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, sınırsız mana hileli ve atak hileli olarak olarak sunmak istiyorum bu sayede karşınıza çıkan tüm düşman yaratıkları öldürebilir ve ölümsüz olabilirsiniz. Zorlu savaş arazileri, yüzlerce yaratık türü, farklı kahraman sınıfları ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Yapımcılığını GAMEVIL stüdyosu üstlenmiştir. Darkness Reborn Play Store’da 439.000 fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Darkness Reborn v1.2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Darkness Reborn v1.2.5 atak hile : hikaye modunda tüm yaratıklara karşı atak hilesi aktiftir, yüksek damage vuruşlar yaparsınız.

Darkness Reborn v1.2.5 ölümsüzlük hile : yaratıklar size saldıramaz.

Darkness Reborn v1.2.5 mana hile apk : yapacağınız özel saldırılarda mana miktarınız azalmaz.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyundarkness reborn 1.2.5 android hile, darkness reborn 1.2.5 atak hile, darkness reborn 1.2.5 hack apk, darkness reborn 1.2.5 hile apk, darkness reborn 1.2.5 mana hile apk, darkness reborn 1.2.5 mod apk, darkness reborn android hack, darkness reborn android hile, darkness reborn apk hile, darkness reborn atak hile, darkness reborn can hileli apk, darkness reborn hack apk, darkness reborn hile, darkness reborn hile android, darkness reborn hile indir, darkness reborn indir, darkness reborn mana hile, darkness reborn mod apk, darkness reborn ölümsüzlük apk


Download Darkness Reborn v1.2.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like