Dawn of Titans v1.3.7 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 20 views
( 288 ratings )
Price: $0
Download

Dawn of Titans v1.3.7 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Dawn of Titans v1.3.7 ELMAS HİLELİ APK, strateji, aksiyon ve RPG tarzını sevenler için yapımcılığını NaturalMotionGames stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz askeri birlikler ve titanlar ile düşman ordusunu bozguna uğratıp yenmektir. Sadece savaş oyunu olarak düşünmeyin, sahip olduğunuz ve geliştirmeniz gereken köyünüzde vardır. Dawn of Titans içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz kadar ham madde ve altına sahip olabilir, üst seviye titanlardan oluşan yenilmez bir ordu emrinizde olabilir. Oynanış olarak Age of Empires, The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II fazlasıyla benzemektedir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Dawn of Titans Play Store’da 2.400’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Dawn of Titans v1.3.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.dawnoftitans” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dawn of Titans v1.3.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dawn of Titans v1.3.7 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz. Elmas miktarınız 0 (sıfıra) düşse dahi satın almaya devam edebilirsiniz. Dolayısıyla sınırsız elmasınız olur.

Dawn of Titans v1.3.7 para hile apk : sınırsız elmas ile dilediğiniz kadar oyun parası satın alabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, dawn of titans 1.3.7 android hile, dawn of titans 1.3.7 android mod, dawn of titans 1.3.7 apk sd data, dawn of titans 1.3.7 buğday hile apk, dawn of titans 1.3.7 elmas hile apk, dawn of titans 1.3.7 full apk, dawn of titans 1.3.7 hile apk, dawn of titans 1.3.7 mod apk, dawn of titans 1.3.7 mod apk indir, dawn of titans 1.3.7 para hile apk, dawn of titans altın hile apk, dawn of titans android full, dawn of titans android hile, dawn of titans apk download, dawn of titans apk full, dawn of titans apk sd data, dawn of titans elmas hile apk, dawn of titans full apk, dawn of titans full apk indir, dawn of titans hile apk, dawn of titans hile apk download, dawn of titans mod apk, dawn of titans mod apk download, dawn of titans para hile apk, oyun apk indir


Download Dawn of Titans v1.3.7 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like