Dawn of Titans v1.4.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 35 views
( 116 ratings )
Price: $0
Download

Dawn of Titans v1.4.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Dawn of Titans v1.4.1 ELMAS HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncelleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını NaturalMotionGames stüdyosunun üstlendiği aksiyon, macera ve şehir kurma oyunlarını sevenlere fazlasıyla hitap eden mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz askeri birimler ile karşınıza çıkan düşman ordularını yok edip bir sonraki bölüme geçmektir, sadece savaş değil kendinize ait köyü de geliştirmeniz gerekiyor… Dawn of Titans içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz kadar ham maddeye sahip olabilir, tüm efsanevi titanlara sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla yenilmez bir ordu parmaklarınızın ucunda olur… Oynanış olarak Age of Empires, The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II fazlasıyla benzemektedir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Dawn of Titans Play Store’da 3.100’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Dawn of Titans v1.4.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.dawnoftitans” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dawn of Titans v1.4.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dawn of Titans 1.4.1 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz. Elmas miktarınız 0 (sıfıra) düşse dahi satın almaya devam edebilirsiniz. Dolayısıyla sınırsız elmasınız olur.

Dawn of Titans 1.4.1 para hile apk : sınırsız elmas ile dilediğiniz kadar oyun parası satın alabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyundawn of titans 1.4.1 altın hile, dawn of titans 1.4.1 android hile, dawn of titans 1.4.1 android mod, dawn of titans 1.4.1 apk sd data, dawn of titans 1.4.1 elmas hile, dawn of titans 1.4.1 elmas hile indir, dawn of titans 1.4.1 hile indir, dawn of titans 1.4.1 mod apk, dawn of titans 1.4.1 mod apk indir, dawn of titans android full, dawn of titans android hile, dawn of titans apk indir, dawn of titans buğday hile, dawn of titans elmas hile apk, dawn of titans hile apk, dawn of titans hile apk download, dawn of titans hile indir, dawn of titans mod apk download, dawn of titans mod apk indir, dawn of titans taş hile apk, oyun apk indir


Download Dawn of Titans v1.4.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like