Dead by Daylight v0.9.0 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 393 ratings )
Price: $0
Download

Dead by Daylight v0.9.0 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Dead by Daylight v0.9.0 FULL APK, kaçış, aksiyon ve gerilim üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Behaviour Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız insan veya katil karakterleri ile kaçmak yada kovalamaktır. Dead by Daylight oyunu henüz herkes için sunulmadığından FULL APK yani erken erişim olarak sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Karanlık ortamlar, kullanabileceğiniz çeşitli eşyalar, saklanma iç güdüsü, tamir edilmesi gereken jeneratörler ve dahası sizleri bekliyor. Dead by Daylight v0.9.0 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead by Daylight Play Store’da henüz tamamen sunulmamıştır.

Kurulumu

Dead by Daylight v0.9.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bhvr.deadbydaylight” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dead by Daylight v0.9.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB-RAR dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dbd apk, dead by daylight 0.9.0 android, dead by daylight 0.9.0 apk, dead by daylight 0.9.0 apk indir, dead by daylight 0.9.0 full apk, dead by daylight android, dead by daylight android apk, dead by daylight android için, dead by daylight apk, dead by daylight apk indir, dead by daylight full apk, dead by daylight mobile, dead by daylight mobile game, dead by daylight telefon için


Download Dead by Daylight v0.9.0 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like