Dead Cells v1.1.10 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 316 ratings )
Price: $0
Download

Dead Cells v1.1.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Dead Cells v1.1.10 FULL APK, aksiyon, macera ve platform oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kale içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve çılgın dövüşlere katılmaktır. Onlarca ölüm ve yeniden doğum parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Devamlı genişleyen oyun evreni, özel yeteneklere sahip karakteriniz, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. Unutmayın, ölümler son değil daha güçlü bir halde tekrar dirilme ve yaratıklara karşı savaşmanız gerekiyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Dead Cells Play Store’da 24.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Dead Cells v1.1.10 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dead cells 1.1.10 android, dead cells 1.1.10 apk, dead cells 1.1.10 apk indir, dead cells 1.1.10 full apk, dead cells 1.1.10 mobile, dead cells android, dead cells android apk, dead cells apk, dead cells full apk, dead cells mobile, dead cells mobile apk, dead cells telefon için


Download Dead Cells v1.1.10 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like