Dead Cells v1.1.14 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 608 ratings )
Price: $0
Download

Dead Cells v1.1.14 MOD APK – MEGA HİLELİ

Dead Cells v1.1.14 PARA HİLELİ APK, aksiyon, piksel ve macera oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde karşınıza çıkan yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve defalarca ölümün gücünü toplamaktır. Dead Cells içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız hücre hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel silahlara sahip olup yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli patron canavarlar, zindanlar ve dahası sizleri bekliyor. Dead Cells v1.1.14 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Dead Cells Play Store’da 24.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Dead Cells v1.1.14 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Cells v1.1.14 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Dead Cells v1.1.14 hücre hile apk : oyun içinde hücre miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dead cells 1.1.14 altın hile, dead cells 1.1.14 android, dead cells 1.1.14 apk, dead cells 1.1.14 apk hile, dead cells 1.1.14 apk indir, dead cells 1.1.14 apk mod, dead cells 1.1.14 full apk, dead cells 1.1.14 hack apk, dead cells 1.1.14 hile apk, dead cells 1.1.14 hücre hile, dead cells 1.1.14 mobile, dead cells 1.1.14 mod apk, dead cells 1.1.14 para hile, dead cells android, dead cells android apk, dead cells apk, dead cells full apk, dead cells hack, dead cells hile apk, dead cells hücre hile, dead cells mobile, dead cells mobile apk, dead cells para hile, dead cells telefon için


Download Dead Cells v1.1.14 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like