Dead Paradise v0.9.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 583 ratings )
Price: $0
Download

Dead Paradise v0.9.13 PARA HİLELİ APK, araba savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü HeroCraft Ltd. firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı araç ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızı yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Dead Paradise içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede arabalarınızı geliştirebilir, düşmanlarınıza karşı yenilmez olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli düşmanlar, bitmek bilmeyen savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Dead Paradise v0.9.13 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead Paradise Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Dead Paradise v0.9.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Paradise 0.9.13 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Dead Paradise 0.9.13 para hile apk : oyun içinde altın bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 36 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, dead paradise 0.9.13 altın hile, dead paradise 0.9.13 hack apk, dead paradise 0.9.13 hile apk, dead paradise 0.9.13 mod apk, dead paradise 0.9.13 money hack, dead paradise 0.9.13 para hile, dead paradise altın hile, dead paradise android, dead paradise android hack, dead paradise apk hack, dead paradise apk hile, dead paradise gold hack, dead paradise hack, dead paradise hack apk, dead paradise hile apk, dead paradise mod apk, dead paradise money hack, dead paradise para hile


Download Dead Paradise v0.9.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like