Dead Venture Zombie Survival v1.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 669 ratings )
Price: $0
Download

Dead Venture Zombie Survival v1.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Dead Venture Zombie Survival v1.2.2 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve zombilere karşı mücadele oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DogByte Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz arazi üstünde zombileri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Dead Venture Zombie Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, premium yani özel üyelik hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, araçlarınızı geliştirip zombileri ezebilirsiniz. Zorlu görevler, farklı araçlar, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Dead Venture Zombie Survival v1.2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead Venture Zombie Survival Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Dead Venture Zombie Survival v1.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Venture Zombie Survival 1.2.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dead Venture Zombie Survival 1.2.2 premium hile apk : oyuna vip üye olarak başlarsınız, tankında kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid, apk, apk indir, dead venture zombie survival 1.2.2 apk hile, dead venture zombie survival 1.2.2 hack apk, dead venture zombie survival 1.2.2 hile apk, dead venture zombie survival 1.2.2 mod apk, dead venture zombie survival altın hile, dead venture zombie survival apk, dead venture zombie survival hack, dead venture zombie survival hack apk, dead venture zombie survival hile apk, dead venture zombie survival mod apk, dead venture zombie survival para hile


Download Dead Venture Zombie Survival v1.2.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like