Dead Zed v1.2.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 330 ratings )
Price: $0
Download

Dead Zed v1.2.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Dead Zed v1.2.7 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele, savunma ve nişan alma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Not Doppler firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde zombi akınlarına karşı bölgenizi savunmak ve bölümleri tamamlamaktır. Dead Zed içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp, kolayca geliştirebilirsiniz. Tehlikeli zombiler, farklı silahlar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Dead Zed v1.2.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dead Zed Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Dead Zed v1.2.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dead Zed 1.2.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dead Zed 1.2.7 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Savunma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dead zed 1.2.7 altın hile, dead zed 1.2.7 hack apk, dead zed 1.2.7 hile apk, dead zed 1.2.7 mod apk, dead zed 1.2.7 para hile, dead zed altın hile, dead zed android, dead zed android hile, dead zed android için, dead zed apk, dead zed apk hile, dead zed apk mod, dead zed hack, dead zed hack apk, dead zed hile apk, dead zed mobile, dead zed mod apk, dead zed para hile, dead zed telefon için


Download Dead Zed v1.2.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like