Deadheads v1.3.3 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 101 ratings )
Price: $0
Download

Deadheads v1.3.3 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Deadheads v1.3.3 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Cmune stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve bölümü birinci olarak tamamlamaktır. Deadheads içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede karşınıza çıkan tüm düşmanlarınıza aralıksız mermi yağdırabilir, rahatça karakterinizi geliştirebilirsiniz. Onlarca farklı ekipman, dünyanın dört bir yanından rakipler, farklı haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Deadheads v1.3.3 sürümünde köklü hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Deadheads Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Deadheads v1.3.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.cmune.deadheads” android/obb içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Deadheads v1.3.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Deadheads 1.3.3 mermi hile apk : oyun içinde merminiz asla azalmaz, aralıksız ateş edebilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : Cihaz sürümünün minimum Android 5.0+ üzeri olması gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, deadheads 1.3.3 ammo hack, deadheads 1.3.3 apk hile, deadheads 1.3.3 apk mod, deadheads 1.3.3 bullet hack, deadheads 1.3.3 hack apk, deadheads 1.3.3 hile apk, deadheads 1.3.3 mermi hile, deadheads 1.3.3 mod apk, deadheads ammo hack, deadheads apk hack, deadheads apk mod, deadheads bullet hack, deadheads hack apk, deadheads hile apk, deadheads mermi hile, deadheads mod, deadheads mod apk


Download Deadheads v1.3.3 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like