Defenders v1.8.60273 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 314 ratings )
Price: $0
Download

Defenders v1.8.60273 MOD APK – PARA HİLELİ

Defenders v1.8.60273 PARA HİLELİ APK, uzun zamandır sitemizde defans oyunlarına yer veremiyordum bunu telefi edebilmek için bana göre en iyi defans oyunu sayılan yapımcılığını Nival stüdyosunun üstlendiği Defenders’i sizlerle paylaşmak istiyorum. Klasik defans oyunlarından ne bekliyorsanız fazlasıyla karşılayacağına eminim çünkü Defenders evreni ve oynanabilirliği çok iyi bir şekilde birleştirilmiştir. Oyun içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm özellikleri kullanıma açabilir yenilmez silahlarınız ile kalenizi yok etmeye gelen yaratıkları rahatlıkla avlayabilirsiniz. 25’den fazla saldırı kulesi, 36 vahşi yaratık türü ve onlarca bölüm… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Defenders Play Store’da 140.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Defenders v1.8.60273 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.nival.pwdefenders” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Defenders v1.8.60273 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Defenders v1.8.60273 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Defenders v1.8.60273 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun, defenders 1.8.60273 altın hile apk, defenders 1.8.60273 android hile, defenders 1.8.60273 hack apk, defenders 1.8.60273 mod apk, defenders 1.8.60273 mod apk indir, defenders 1.8.60273 para hile apk, defenders altın hile apk, defenders android hile, defenders android indir, defenders apk, defenders hile apk, defenders mod android, defenders mod apk, defenders mod apk indir, defenders para hile apk


Download Defenders v1.8.60273 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like