Demolition Derby: Crash v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 160 ratings )
Price: $0
Download

Demolition Derby: Crash v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Demolition Derby: Crash v1.0.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve parçalama oyunlarını seviyorsanız günün ilk konusu olarak sunacağım FlatOut benzeri mükemmel oyunumuzu denemeniz gerekiyor. Aksiyon, hız ve macera ögelerini barından yapımcılığını Lunagames Fun & Games stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Demolition Derby: Crash içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm arabaları satın alabilir dilediğiniz gibi geliştirip istediğiniz kadar özel güç kullanabilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz araba ile bulunduğunuz arena içindeki diğer arabalara çarparak onları saf dışı bırakmaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Demolition Derby: Crash Play Store’da yeni olduğu için 400’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Demolition Derby: Crash v1.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.sparrow.demolitionderbycr” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Demolition Derby: Crash v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Demolition Derby: Crash v1.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Demolition Derby: Crash v1.0.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyundemolition derby crash 1.0.0 android, demolition derby crash 1.0.0 elmas hile apk, demolition derby crash 1.0.0 hack apk, demolition derby crash 1.0.0 mod apk, demolition derby crash 1.0.0 para hile apk, demolition derby crash android, demolition derby crash android hile, demolition derby crash elmas hile apk, demolition derby crash hack apk, demolition derby crash mod apk, demolition derby crash mod apk download, demolition derby crash mod apk indir, demolition derby crash para hile apk, oyun apk


Download Demolition Derby: Crash v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like