Deranged v5.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 862 ratings )
Price: $0
Download

Deranged v5.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Deranged v5.0 FULL APK, korku, aksiyon ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Invention Games firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Edward adında ki karakter ile bulunduğunuz karanlık kasaba içinde birden bire kayıp olan insanları araştırmak, tehlikeli yaratıklara karşı mücadele etmek ve kurtulmaya çalışmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, ürkütücü ortamlar, çözülmeyi bekleyen sırlar, bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. Silahınız, kaybolan dostlarınız, aniden görünen yaratıklar, sesler, aşılması gereken şifreler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Deranged v5.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Deranged Play Store’da 18.99TL’dir.

 

Kurulumu

Deranged v5.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, deranged 5.0 android, deranged 5.0 android apk, deranged 5.0 apk download, deranged 5.0 apk indir, deranged 5.0 full apk, deranged android, deranged android apk, deranged android indir, deranged apk, deranged apk download, deranged apk indir, deranged full apk, deranged indir, deranged mobile game, deranged telefon için


Download Deranged v5.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like