Designer City 2 v1.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 813 ratings )
Price: $0
Download

Designer City 2 v1.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Designer City 2 v1.20 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla tanınan Sphere Game Studios firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz boş arazi üzerine şehrinizi kurmak, yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. Designer City 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, inşaat işlerini kolayca bitirebilirsiniz, Onlarca bina, insanlarınızın mutluluk seviyesi, yollar ve dahası sizleri bekliyor. Designer City 2 v1.20 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D oluıp ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Designer City 2 Play Store’da 6.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Designer City 2 v1.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Designer City 2 1.20 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Designer City 2 1.20 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk, designer city 2 1.20 altın hile, designer city 2 1.20 elmas hile, designer city 2 1.20 hack apk, designer city 2 1.20 hile apk, designer city 2 1.20 mod apk, designer city 2 1.20 para hile, designer city 2 altın hile, designer city 2 apk hile, designer city 2 apk mod, designer city 2 hack, designer city 2 hack apk, designer city 2 hile apk, designer city 2 mod apk, designer city 2 para hile


Download Designer City 2 v1.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like