Devils Attorney v1.0.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 645 ratings )
Price: $0
Download

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Senri stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler bulmaca temalı oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Max McMann adından ki avukat ile iş olarak aldığınız davalarda başarılı olmaya çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. Müvekkiliniz için yapılan tüm suçlamaları kaldırmak, davayı kazanmak, para biriktirip evinizi güzelleştirmek, zengin olmak ve dahası parmaklarınızın ucundadır. Tamamlanması gereken 58 dava, keşfedilecek 3 mahalle, sinsi savcılar ve dahası sizleri bekliyor. Unutmayın başarılı bir avukat olursanız parasal değeri yüksek işler gelecek ve ünlü olmaya hızlı adımlarla gideceksiniz. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Devil’s Attorney Play Store’da 9.99TL’dir, 13.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Devil’s Attorney v1.0.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunu oynayabilmek için Android 4.4 ve üstü cihaz gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 91 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Hikaye Tabanlı Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, devils attorney 1.0.5 android, devils attorney 1.0.5 apk, devils attorney 1.0.5 apk download, devils attorney 1.0.5 apk indir, devils attorney 1.0.5 full apk, devils attorney 1.0.5 mobile game, devils attorney 1.0.5 telefon için, devils attorney android, devils attorney android game, devils attorney android için, devils attorney apk, devils attorney apk download, devils attorney apk indir, devils attorney full apk, devils attorney mobile apk, devils attorney mobile game, devils attorney telefon için


Download Devils Attorney v1.0.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like