Dictator Revolt v1.5.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 838 ratings )
Price: $0
Download

Dictator Revolt v1.5.13 PARA HİLELİ APK, strateji ve yönetim oyunlarını seven hocalarımın denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Tigrido stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız diktatör karakteri ile bulunduğunuz ülkenin başında en iyi idareyi sağlayarak düzeni korumak ve rakip devletleri hükmünüz altına almaktır. Dictator Revolt içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız beyin (tavsiye) hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ülkenizin çıkarları doğrultusunda rahatça ilerleyebilirsiniz. Savaşlar, politikalar, stratejinin önemli olduğu anlar, kritik kararlar ve dahası sizleri bekliyor. Halkınızın gidişatı parmaklarınızın ucunda olacaktır.  Dictator Revolt v1.5.13 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dictator Revolt Play Store’da 3.69TL’dir 7.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Dictator Revolt v1.5.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dictator Revolt 1.5.13 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Dictator Revolt 1.5.13 beyin hile apk : oyuna giriş yaptığınızda beyin yani tavsiye miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, dictator revolt 1.5.13 android hile, dictator revolt 1.5.13 apk hile, dictator revolt 1.5.13 apk mod, dictator revolt 1.5.13 hack apk, dictator revolt 1.5.13 hile apk, dictator revolt 1.5.13 mod apk, dictator revolt 1.5.13 money hack, dictator revolt 1.5.13 para hile, dictator revolt advice hack, dictator revolt android, dictator revolt apk, dictator revolt apk download, dictator revolt apk hile, dictator revolt apk indir, dictator revolt beyin hile, dictator revolt full apk, dictator revolt hack, dictator revolt hack apk, dictator revolt hile apk, dictator revolt mod apk, dictator revolt money hack, dictator revolt para hile, dictator revolt tavsiye hile,


Download Dictator Revolt v1.5.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like