Dictators No Peace v13.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 610 ratings )
Price: $0
Download

Dictators No Peace v13.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Dictators No Peace v13.5 PARA HİLELİ APK, savaş, strateji ve ülke yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını RPN Indie Developer firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız seçtiğiniz ülkeyi en iyi şekilde yönetmek, diğer devletlerle savaşmak ve topraklarını ele geçirmektir. Dictators No Peace içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, ülkenizi ve askeri birimlerinizi geliştirip rakip devletlere karşı daima üstün olabilirsiniz. Ticaret, silahlanma yarışı, uygulamanız gereken taktikler ve dahası sizleri bekliyor. Dictators No Peace v13.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dictators No Peace Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Dictators No Peace v13.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dictators No Peace 13.5 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dictators no peace 13.5 altın hile, dictators no peace 13.5 hack apk, dictators no peace 13.5 hile apk, dictators no peace 13.5 mod apk, dictators no peace 13.5 para hile, dictators no peace altın hile, dictators no peace apk hile, dictators no peace apk mod, dictators no peace hack, dictators no peace hack apk, dictators no peace hile apk, dictators no peace mod apk, dictators no peace para hile


Download Dictators No Peace v13.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like