Dilenci Yaşam v6.2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 605 ratings )
Price: $0
Download

Dilenci Yaşam v6.2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Dilenci Yaşam v6.2.5 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereği duyduğum yapımcılığını manababa firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız dilenci karakteri ile paraları toplamak ve zengin olmaya çalışmaktır. Dilenci Yaşam içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani para hileli, sınırsız iksir hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça harcama yapabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yapmanız gereken onlarca iş, evleriniz, arabalarınız ve dahası sizleri bekliyor. Dilenci Yaşam v6.2.5 sürümünde yeni eşyalar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Dilenci Yaşam Play Store’da 540.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Dilenci Yaşam v6.2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dilenci Yaşam 6.2.5 iksir hile apk : oyun içinde iksir miktarlarınız sınırsızdır.

Dilenci Yaşam 6.2.5 para hile apk : oyun içinde iksir bozdurup paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Idle Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, beggar life hile apk, beggar life mod apk, dilenci yaşam 6.2.5 altın hile, dilenci yaşam 6.2.5 apk hile, dilenci yaşam 6.2.5 hack apk, dilenci yaşam 6.2.5 hile apk, dilenci yaşam 6.2.5 mod apk, dilenci yaşam 6.2.5 para hile, dilenci yaşam elmas hile, dilenci yaşam hack, dilenci yaşam hack apk, dilenci yaşam hile apk, dilenci yaşam iksir hile, dilenci yaşam mod apk, dilenci yaşam para hile


Download Dilenci Yaşam v6.2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like