Dino Hunter v1.3.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 944 ratings )
Price: $0
Download

Dino Hunter v1.3.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Dino Hunter v1.3.4 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum nişan alma ve avcılık oyunlarından hoşlananların kesinlikle denemeleri gereken bir oyundur. Yapımcılığını mobil oyun sektörü için oldukça önemli firmalardan birisi olan GLU stüdyosu üstlenmiştir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile size verilen görevler doğrultusunda vahşi doğanın tam ortasında avlanmaktır. Adından da anlaşılacağı üzere avlamakla yükümlü olduğunuz canlılar dinozorlar… Dino Hunter: Deadly Shores içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Dino Hunter: Deadly Shores Play Store’da 893.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Dino Hunter v1.3.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dino Hunter v1.3.4 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranızın az olduğuna aldanmayın sınırsızdır.

Dino Hunter v1.3.4 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, altın miktarınızın az olduğuna aldanmayın sınırsızdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyundino hunter 1.3.4 altın hack, dino hunter 1.3.4 altın hile apk, dino hunter 1.3.4 android hack, dino hunter 1.3.4 android hile, dino hunter 1.3.4 android mod, dino hunter 1.3.4 hack apk, dino hunter 1.3.4 hile, dino hunter 1.3.4 hile apk, dino hunter 1.3.4 hile indir, dino hunter 1.3.4 mod apk, dino hunter 1.3.4 mod apk download, dino hunter 1.3.4 mod apk indir, dino hunter 1.3.4 para hack, dino hunter 1.3.4 para hile apk, dino hunter 1.3.4 sınırsız para, dino hunter altın hile apk, dino hunter android hile, dino hunter deadly shores 1.3.4 hile apk, dino hunter deadly shores hile apk, dino hunter hack apk, dino hunter hile apk, dino hunter para hile apk


Download Dino Hunter v1.3.4 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like