Dino Safari 2 v8.9.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 710 ratings )
Price: $0
Download

Dino Safari 2 v8.9.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Dino Safari 2 v8.9.3 PARA HİLELİ APK, açık dünya, avcılık, FPS ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CDS Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz vahşi doğa içinde dinozorları avlamak, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Dino Safari 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silah, ekipman ve özellikleri satın alabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, avlanması gereken tehlikeli dinozorlar, arabanız, atınız ve dahası sizleri bekliyor. Dino Safari 2 v8.9.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dino Safari 2 Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Dino Safari 2 v8.9.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dino Safari 2 8.9.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dino safari 2 8.9.3 altın hile, dino safari 2 8.9.3 android hile, dino safari 2 8.9.3 apk, dino safari 2 8.9.3 apk hile, dino safari 2 8.9.3 hack apk, dino safari 2 8.9.3 hile apk, dino safari 2 8.9.3 mod apk, dino safari 2 8.9.3 para hile, dino safari 2 altın hile, dino safari 2 elmas hile, dino safari 2 hack, dino safari 2 hack apk, dino safari 2 hile apk, dino safari 2 mod apk, dino safari 2 money hack, dino safari 2 para hile


Download Dino Safari 2 v8.9.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like