Dinosaur Assassin v8.9.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 330 ratings )
Price: $0
Download

Dinosaur Assassin v8.9.3 PARA HİLELİ APK, avcılık üzerine kurulu macera-aksiyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CDS Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız avcı ile bulunduğunuz açık dünya içinde dinozorları avlamak, görevleri tamamlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Dinosaur Assassin içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar dilediğiniz silah ve ekipmanları kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen ortamlar, onlarca dinozor, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dinosaur Assassin Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Dinosaur Assassin v8.9.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dinosaur Assassin 8.9.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 64 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dinosaur assassin 8.9.3 altın hile, dinosaur assassin 8.9.3 android hile, dinosaur assassin 8.9.3 apk hile, dinosaur assassin 8.9.3 hack apk, dinosaur assassin 8.9.3 hile apk, dinosaur assassin 8.9.3 mod apk, dinosaur assassin 8.9.3 money hack, dinosaur assassin 8.9.3 para hile, dinosaur assassin altın hile, dinosaur assassin apk hile, dinosaur assassin full apk, dinosaur assassin hack, dinosaur assassin hack apk, dinosaur assassin hile apk, dinosaur assassin mod apk, dinosaur assassin money hack, dinosaur assassin para hile, dinosaur assassin pro apk


Download Dinosaur Assassin v8.9.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like