Dirt Trackin 2 v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 779 ratings )
Price: $0
Download

Dirt Trackin 2 v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Dirt Trackin 2 v1.0.0 FULL APK, araba yarış oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Bennett Racing Simulations LLC firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle yarışmak ve onlardan bitiş çizgisine varmaktır. Hızlı rakipler, farklı modellerde arabalar, zorlu pistler ve dahası sizleri bekliyor. Dirt Trackin 2 v1.0.0 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Yarış modunu belirleyin, aracınızı seçin ve zorlu yollarda ilerleyin. Turnuvalar, kariyer modu, özelleştirebilir arabalar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Dirt Trackin 2 Play Store’da 24.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Dirt Trackin 2 v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dirt trackin 2 1.0.0 android, dirt trackin 2 1.0.0 apk, dirt trackin 2 1.0.0 apk indir, dirt trackin 2 1.0.0 full apk, dirt trackin 2 android, dirt trackin 2 android apk, dirt trackin 2 android için, dirt trackin 2 apk, dirt trackin 2 apk indir, dirt trackin 2 full apk, dirt trackin 2 indir, dirt trackin 2 telefon için


Download Dirt Trackin 2 v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like