Dirt Trackin Sprint Cars v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 302 ratings )
Price: $0
Download

Dirt Trackin Sprint Cars v1.0.0 FULL APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bennett Racing Simulations, LLC firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle kapışarak onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Hızlı arabalar, güçlü rakipler, bitmek bilmeyen yarışlar, çok oyunculu modda dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Ekrana fırlayan çamurlar, kaza yapmanızı isteyen-size çarpan rakipler, keskin virajlar, sürat ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dirt Trackin Sprint Cars Play Store’da 13.99TL’dir yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Dirt Trackin Sprint Cars v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, dirt trackin sprint cars 1.0.0 android, dirt trackin sprint cars 1.0.0 apk, dirt trackin sprint cars 1.0.0 apk download, dirt trackin sprint cars 1.0.0 apk indir, dirt trackin sprint cars 1.0.0 full apk, dirt trackin sprint cars android, dirt trackin sprint cars android apk indir, dirt trackin sprint cars android download, dirt trackin sprint cars android indir, dirt trackin sprint cars apk, dirt trackin sprint cars apk download, dirt trackin sprint cars apk full, dirt trackin sprint cars full apk


Download Dirt Trackin Sprint Cars v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like