Disassembly 3D v2.6.2 MOD APK – Tüm Kilitler AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 776 ratings )
Price: $0
Download

Disassembly 3D v2.6.2 MOD APK – Tüm Kilitler AÇIK

Disassembly 3D v2.6.2 FULL APK, yıkım ve simülasyon üzerine kurulu olan oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Khor Chin Heong üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlar ile bulunduğunuz bölümde karşınızda bulunan nesneleri parçalamak ve görevleri tamamlamaktır. Disassembly 3D içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, paketlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm nesneleri ve silahları kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı araçlar, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Disassembly 3D v2.6.2 sürümünde yeni silahlar, parçalanacak ürünler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Disassembly 3D Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Disassembly 3D v2.6.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.kch.Disassembly3D” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Disassembly 3D v2.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Disassembly 3D 2.6.2 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm nesnelerin, silahların, özelliklerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, disassembly 3d 2.6.2 full apk, disassembly 3d 2.6.2 hack apk, disassembly 3d 2.6.2 hile apk, disassembly 3d 2.6.2 mod apk, disassembly 3d 2.6.2 premium apk, disassembly 3d 2.6.2 unlock apk, disassembly 3d android, disassembly 3d android hile, disassembly 3d full apk, disassembly 3d hack, disassembly 3d hack apk, disassembly 3d hile, disassembly 3d hile apk, disassembly 3d mod apk, disassembly 3d vip apk


Download Disassembly 3D v2.6.2 MOD APK – Tüm Kilitler AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like