DISTRAINT 2 v1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 904 ratings )
Price: $0
Download

DISTRAINT 2 v1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Distraint 2 v1.5 FULL APK, hikaye tabanlı ve karanlık evrende geçen oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Jesse Makkonen üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Price adından ki iş adamı karakteri ile bulunduğunuz garip dünya içinde ilerlemek, seçimler yapmak ve kaybolan insanlığınızı, umudunuzu bulmaya çalışmaktır. Eşyalar toplayın, bazı olayları çözün, ürkütücü ortamlardan geçin her şey parmaklarınızın ucundadır. İlk oyunun devamı niteliğindedir hikayeyi bütün olarak oynamak istiyorsanız sitede arama yaparak ilk oyunu da ulaşabilirsiniz. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. DISTRAINT 2 Play Store’da 41.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

DISTRAINT 2 v1.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Korku Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, distraint 2 1.5 android, distraint 2 1.5 apk, distraint 2 1.5 apk indir, distraint 2 1.5 full apk, distraint 2 android, distraint 2 android apk, distraint 2 android indir, distraint 2 apk, distraint 2 apk download, distraint 2 apk indir, distraint 2 full apk, distraint 2 mobile, distraint 2 mobile game, distraint 2 telefon için


Download DISTRAINT 2 v1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like