Does not Commute v1.3.0 FULL APK – PREMIUM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 822 ratings )
Price: $0
Download

Does not Commute v1.3.0 premium APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Mediocre stüdyosunun üstlendiği araba sürme oyunlarını sevenlere fazlasıyla hitap edecek mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz arabalar ile ok ile belirtilen yerlere tam zamanında diğer araçlara çarpmadan varmaktır. Does not Commute normal şartlarda kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da tüm sürüm değildi bu sorunun önüne geçebilmek için FULL APK yani premium sürüm olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya takılmadan dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz… Arabalar ile yoğun şekilde kazalar yapacağınız trafik kaosu 1970’li yıllara aittir spor arabalar, otobüsler, kamyonlar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Does not Commute Play Store’da 76.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Does not Commute v1.3.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Does not Commute v1.3.0 premium apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk ekranda sol üst köşede bulunan “GET Premium” butonuna basın ardından “RESTORE MY PURCHASE” diyin. Oyun premium sürüm olmuştur.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 202 Yorum Android Oyuncommute android indir, commute apk full, commute apk premium, commute full apk, commute full apk indir, commute premium apk, does not commute 1.3.0 android full, does not commute 1.3.0 apk download, does not commute 1.3.0 apk full, does not commute 1.3.0 apk indir, does not commute 1.3.0 full apk, does not commute 1.3.0 full download, does not commute 1.3.0 hile apk, does not commute 1.3.0 hile indir, does not commute 1.3.0 premium apk, does not commute 1.3.0 premium apk download, does not commute 1.3.0 premium apk indir, does not commute 1.3.0 premium full, does not commute 1.3.0 tam sürüm apk, does not commute full apk, does not commute hack apk, does not commute mod apk, does not commute premium apk, oyun apk


Download Does not Commute v1.3.0 FULL APK – PREMIUM

Download

Recommended for You

You may also like