Dog Sim Online v100.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 646 ratings )
Price: $0
Download

Dog Sim Online v100.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Dog Sim Online v100.0 PARA HİLELİ APK, hayvan simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Turbo Rocket Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız köpek ile bulunduğunuz şehir içinde avlanmak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve görevleri tamamlamaktır. Dog Sim Online içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm köpekleri satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Onlarca görev, farklı köpek cinsleri, geniş şehir ortamı ve dahası sizleri bekliyor. Dog Sim Online v100.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dog Sim Online Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Dog Sim Online v100.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dog Sim Online 100.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dog sim online 100.0 android hile, dog sim online 100.0 hack apk, dog sim online 100.0 hile apk, dog sim online 100.0 mod apk, dog sim online 100.0 money hack, dog sim online 100.0 para hile apk, dog sim online altın hile, dog sim online cash hack, dog sim online gold hack, dog sim online hack, dog sim online hack apk, dog sim online hile apk, dog sim online köpek hile, dog sim online mod apk, dog sim online money hack, dog sim online para hile


Download Dog Sim Online v100.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like