Dolmuş Driver v1.56 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 629 ratings )
Price: $0
Download

Dolmuş Driver v1.56 MOD APK – PARA HİLELİ

Dolmuş Driver v1.56 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Gripati Digital Entertainment stüdyosunun üstlendiği araba sürme konulu oyunları sevenlere farklı bir alternatif olacağını düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Adından da anlaşılacağı üzere sürdüğümüz dolmuş ile İstanbul yollarda servisçilik yapıyoruz. Dolmuş Driver içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz dolmuşu satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz, ayrıca tüm bölümlerde de oynayabilirsiniz. Oyunumuz TÜRK yapımı olduğu için seslendirmelerde dahil olmak üzere TÜRKÇE dil desteği mevcuttur… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir. Dolmuş Driver Play Store’da 79.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Dolmuş Driver v1.56 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dolmuş Driver 1.56 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

NOT : oyuna giriş yaparken internet bağlantınızı kapatın aksi halde kaza yaptığınızda Twitter bağlanmak isteyebilir. Sıkıcı ve yapımcıdan kaynaklanan bir sorundur.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, dolmuş driver, dolmuş driver 1.56 altın hile, dolmuş driver 1.56 android, dolmuş driver 1.56 android hile, dolmuş driver 1.56 full apk, dolmuş driver 1.56 hack, dolmuş driver 1.56 hack apk, dolmuş driver 1.56 hile, dolmuş driver 1.56 hile apk, dolmuş driver 1.56 mod, dolmuş driver 1.56 mod apk, dolmuş driver 1.56 mod apk download, dolmuş driver 1.56 money hack, dolmuş driver 1.56 para hile, dolmuş driver altın hile, dolmuş driver android hack, dolmuş driver android hile, dolmuş driver full, dolmuş driver full apk indir, dolmuş driver hack, dolmuş driver hack apk, dolmuş driver hile, dolmuş driver hile apk, dolmuş driver hile apk indir, dolmuş driver mod, dolmuş driver mod apk download, dolmus driver money hack, dolmuş driver para hile


Download Dolmuş Driver v1.56 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like