DomiNations v1.5.68 MOD APK – CROWN (TAÇ) HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 782 ratings )
Price: $0
Download

DomiNations v1.5.68 MOD APK – CROWN (TAÇ) HİLELİ

DomiNations v1.5.68 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında yer alan yapımcılığını NEXON stüdyosunun üstlendiği mobil platform için yeni geliştirilmiş strateji tarzını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm Age Of Empires benzeri bir oyundur. Amacınız sahip olduğunuz köyü en iyi şekilde yöneterek düşmanlarınıza karşı savunmaktır. DomiNations içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız taç (crown) hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede köyünüzü en şekilde geliştirebilir askeri birliklerinizi güçlendirip düşman köyleri rahatlıkla yok edebilirsiniz… Taç miktarınız sınırsız olduğu için para, yiyecek gibi birimleri dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. DomiNations oyununda köyünüzü ne kadar çabuk geliştirirseniz o kadar çabuk çağ atlar, düşmanlarınıza karşı yenilikçi silahlar kullanarak onları rahatlıkla alt edebilirsiniz… İlkel çağlardan uzay çağına kadar uzanan bir devri alem oyunu sizleri bekliyor. DomiNations Play Store’da 173.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

DomiNations v1.5.68 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.nexonm.dominations.adk” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

DomiNations v1.5.68 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

DomiNations v1.5.68 taç hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sahip olduğunuz taç miktarını harcayarak sıfıra (0) kadar düşürün. Ardından taç miktarınız 14.000 olacaktır.

UYARI : TAM OLARAK SIFIRA (0) düşürmek zorundasınız. Eksi değerlere düşürmeye çalışmayın hile olmaz. 1 taç varsa 1 taç değerinde harcama yapınız.

Multiplayer veya telefona karşı rahatlıkla hileli olarak oynayabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyundominations 1.5.68 altın hile apk, dominations 1.5.68 hack apk, dominations 1.5.68 hack apk indir, dominations 1.5.68 hileli apk, dominations 1.5.68 mod apk, dominations 1.5.68 mod apk download, dominations 1.5.68 para hile apk, dominations 1.5.68 taç hile apk, dominations android hile, dominations android hileli apk, dominations crown hack, dominations crown hile apk, dominations mod apk, dominations para hile apk, dominations para hileli apk, dominations taç hile apk, dominations taç hileli apk


Download DomiNations v1.5.68 MOD APK – CROWN (TAÇ) HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like