Dont Get Fired v1.0.37 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 163 ratings )
Price: $0
Download

Dont Get Fired v1.0.37 MOD APK – PARA HİLELİ

Dont Get Fired v1.0.37 PARA HİLELİ APK, piksel, işletme ve karar verme üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını QuickTurtle stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız işçi karakter ile şirketlerde çalışmak ve kovulmadan kariyer basamaklarını tırmanmaktır. Don’t get fired! içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yeteneklerinizi geliştirip vazgeçilmez bir çalışan olabilirsiniz. Yapılacak onlarca iş, sinirli patronlar, artan görevler ve dahası sizleri bekliyor. Dont Get Fired v1.0.37 sürümünde yeni işler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Dont Get Fired Play Store’da 470.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Dont Get Fired v1.0.37 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dont Get Fired 1.0.37 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunları, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dont get fired 1.0.37 altın hile, dont get fired 1.0.37 hack apk, dont get fired 1.0.37 hile apk, dont get fired 1.0.37 mod apk, dont get fired 1.0.37 para hile, dont get fired altın hile, dont get fired apk hile, dont get fired hack, dont get fired hack apk, dont get fired hile apk, dont get fired mod apk, dont get fired para hile


Download Dont Get Fired v1.0.37 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like