Dont Push The Wrong Button 2 v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 528 ratings )
Price: $0
Download

Dont Push The Wrong Button 2 v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Dont Push The Wrong Button 2 v1.0 FULL APK, bomba imha ve kafa yoran oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Rene Wahl stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız karşınızda duran karmaşık bomba sistemini çözmek, doğru butonlara basmak ve patlatmadan durdurmaya çalışmaktır. Onlarca bölüm, detaylı hazırlanmış bombalar, elektronik sistemler ve dahası sizleri bekliyor. Dont Push The Wrong Button 2 v1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Unutmayın düzeneği çok iyi inceleyip, doğru hareketleri yapmanız gerekiyor, aksi halde her şeye en baştan başlamanız gerekir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Dont Push The Wrong Button 2 Play Store’da 17.99TL’dir.

Kurulumu

Dont Push The Wrong Button 2 v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, dont push the wrong button 2 1.0 android, dont push the wrong button 2 1.0 apk, dont push the wrong button 2 1.0 full apk, dont push the wrong button 2 1.0 mobile, dont push the wrong button 2 android, dont push the wrong button 2 apk, dont push the wrong button 2 apk indir, dont push the wrong button 2 full apk, dont push the wrong button 2 mobile


Download Dont Push The Wrong Button 2 v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like