Doodle Jump Adventure v2.8.7.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 792 ratings )
Price: $0
Download

Doodle Jump Adventure v2.8.7.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Doodle Jump Adventure v2.8.7.10 PARA HİLELİ APK, zor ve uğraştıran oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Lima Sky LLC firmasının üstlendiği Android platformuna giriş yapmaya hazırlanan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz sonsuz yol üstünde daima ileri doğru gitmek, engelleri takılmadan yüksek puanlara ulaşmaktır. Doodle Jump Adventure içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kostümlerin – özelliklerin kilidini açabilirsiniz. Farklı karakterler, keşfedilecek bölgeler, aşılması güç engeller ve dahası sizleri bekliyor. Doodle Jump Adventure v2.8.7.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Doodle Jump Adventure Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Kurulumu

Doodle Jump Adventure v2.8.7.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Doodle Jump Adventure 2.8.7.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Doodle Jump Adventure 2.8.7.10 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, doodle jump adventure 2.8.7.10 elmas hile, doodle jump adventure 2.8.7.10 hack apk, doodle jump adventure 2.8.7.10 hile apk, doodle jump adventure 2.8.7.10 mod apk, doodle jump adventure 2.8.7.10 para hile, doodle jump adventure altın hile, doodle jump adventure android, doodle jump adventure apk, doodle jump adventure apk hile, doodle jump adventure hack apk, doodle jump adventure hile apk, doodle jump adventure mod apk, doodle jump adventure para hile


Download Doodle Jump Adventure v2.8.7.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like