Doodle Jump v3.7.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 810 ratings )
Price: $0
Download

Doodle Jump v3.7.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Doodle Jump v3.7.1 PARA HİLELİ APK, standart oyunlardan sıkılmışsanız yapımcılığını Lima Sky LLC stüdyosunun üstlendiği dünyaca ünlü Doodle Jump kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız kontrol ettiğiniz yeşil karakter ile bulunduğunuz bölümlerde engellerin üzerinden zıplayarak en uzun mesafeyi gitmektir. Doodle Jump içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede karakterinizin ekipmanlarını dilediğiniz gibi geliştirebilir daha rahat oynayabilirsiniz. Farklı mekan temaları, işinize yarayacak özel yetenekler, zorlu yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ve sensör ile sağlanmaktadır. Doodle Jump Play Store’da 882.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Doodle Jump v3.7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Doodle Jump v3.7.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 219 Yorum Android Oyundoodle jump 3.7.1 altın hile apk, doodle jump 3.7.1 android hile, doodle jump 3.7.1 full apk, doodle jump 3.7.1 hack apk, doodle jump 3.7.1 hile android, doodle jump 3.7.1 hile apk, doodle jump 3.7.1 hileli apk, doodle jump 3.7.1 mod apk, doodle jump 3.7.1 mod apk indir, doodle jump 3.7.1 para hile apk, doodle jump android full, doodle jump android hack, doodle jump android hile, doodle jump android mod, doodle jump full apk, doodle jump hack apk, doodle jump hile apk, doodle jump mod apk, doodle jump para hile apk, oyun apk


Download Doodle Jump v3.7.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like