DOOM 2 v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 559 ratings )
Price: $0
Download

DOOM 2 v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

DOOM 2 v1.0.7 FULL APK, aksiyon, FPS ve yoğun silahlı çatışma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Bethesda Softworks LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz tesis içinde karşınıza çıkan insanlara – yaratıklara karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaktır. DOOM 2 serinin 25.yılı adına mobil platform için RESMİ yapımcı tarafından sunulmuştur. Farklı silahlar, yoğun aksiyon, tehlikeli yaratıklar dahası sizleri bekliyor. DOOM 2 v1.0.7 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Dünyayı kurtarmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. DOOM II Play Store’da 32.99TL’dir.

Kurulumu

DOOM 2 v1.0.7 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bethsoft.DOOMII” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

DOOM 2 v1.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, doom 2 1.0.7 android, doom 2 1.0.7 apk, doom 2 1.0.7 full apk, doom 2 android, doom 2 android apk, doom 2 android için, doom 2 apk, doom 2 apk indir, doom 2 full apk, doom 2 mobile, doom 2 mobile apk, doom 2 mobile game, doom 2 telefon için


Download DOOM 2 v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like